Interessante links voor bij de cursus

Interessante links voor hoofdstuk 1: VCA en wetgeving

Grappig

Zo moet het niet

Werken met de boormachine

H8: Preventie

Napo: Waarschuwingsborden

In het filmpje is het effect te zien van gebruik van adembescherming bij het sorteren van grondstoffen. Het filmpje laat het verschil zien tussen blootstelling zonder masker, met een FFP3 masker en een overdrukhelm.

In dit filmpje is de mate van stofblootstelling te zien bij wel of geen gebruik van persoonlijke beschermingsmiddelen en/of afzuiging, tijdens het droog schuren en polijsten van Terrazzo vloeren en aanrechtbladen.

Tijdens verfspuiten komen dampen vrij. Als je deze dampen inademt kun je daar ziek van worden. Gebruik van adembescherming voorkomt dat je deze dampen inademt en ziek wordt.

In dit filmpje is het effect te zien van het gebruik van afzuiging van lasrook. Goed gebruik van afzuiging kan gezondheidsklachten voorkomen